vizitaţi Sistemul Electronic de Achiziţii Publice - www.e-licitatie.ro

LICITATII... Apr 07, 2014
    INVITAȚIE DE PARTICIPARE

- pentru atribuirea contractului de achiziție publică având ca obiect servicii prestate de personalul de asistență medicală și infirmerie la Creșele din municipiul Arad, format din 4 asistente medicale și 4 infirmiere

LICITATII... Mar 05, 2014
    PUBLICAȚIE DE VÂNZARE PENTRU BUNURI IMOBILE - Ziua 17, luna MARTIE, anul 2014 - LICITATIA I

Dosare de executare nr. 50405/22.11.2010                           nr. 31004 din 23.02.2014

MUNICIPIUL ARAD, Direcția Venituri – Serviciul Urmărire Venituri, cu sediul în Arad, str. M. Scaevola nr. 11, în temeiul art. 162 din OG nr. 92/2003 privind Codul de Procedură Fiscala, republicată, cu modificările și completările ulterioare, organizează la data de 17.03.2014, orele 09,00 la sediul Direcției Venituri, în loc. Arad, str. M. Scaevola nr. 11, licitație publică  pentru vânzarea bunului imobil, proprietate a debitoarei SC INCRO SA,

LICITATII... Noi 14, 2013
    Invitație de participare la procedura de atribuire a contractului cu obiectul: "Întocmire S.F. privind reabilitarea rețelei de distribuție și transport a energiei termice și transformarea punctului termic din cartierul Aradul Nou"

În vederea implementării programului de cooperare elvețiano-român vizând reducerea disparităților economice și sociale în cadrul Uniunii Europene extinse, Obiectivul 1 al Ariei de concentrare 4 - "Îmbunătățirea mediului înconjurător", municipiul Arad vă invită să participați la procedura de atribuire a contractului de achiziție publică "Întocmire S.F. privind reabilitarea rețelei de distribuție și transport a energiei termice și transformarea punctului termic din cartierul Aradul Nou".

LICITATII... Noi 11, 2013
    Invitație de participare la procedura de atribuire a contractului cu obiectul: " Întocmire S.F. extinderea rețelei de iluminat public în municipiul Arad și implementarea panourilor fotovoltaice pentru alimentare parțială."

În vederea implementării programului de cooperare elvețiano-român vizând reducerea disparităților economice și sociale în cadrul Uniunii Europene extinse, Obiectivul 1 al Ariei de concentrare 4 - "Îmbunătățirea mediului înconjurător", municipiul Arad vă invită să participați la procedura de atribuire a contractului de achiziție publică " Întocmire S.F. extinderea rețelei de iluminat public în municipiul Arad și implementarea panourilor fotovoltaice pentru alimentare parțială."

LICITATII... Oct 04, 2013
    PUBLICAȚII DE VÂNZARE PENTRU BUNURI IMOBILE

- SC CEFIN LOGISTIC PARK ARAD SRL,
- SC SINDICATUL SOLAR ARAD SRL,
- SC WEST CARGO SRL

LICITATII... Aug 29, 2013
    În atenția locatarilor din zona Vlaicu, bl. A7 (Sc.A,B,C,D)

Primăria Municipiului Arad anunță începerea procedurilor de licitație a locurilor de parcare marcate și numerotate, din spatele blocurilor susmenționate , conform H.C.L.M. nr. 439 din 28.12.2009, cu modificările și completările ulterioare, privind aprobarea ’’Regulamentului de atribuire/licitare a locurilor de parcare în parcările de reședință din municipiul Arad’’. Pentru participarea la procedura de licitare, locatarii din această zonă vor depune, la Primăria Municipiului Arad, camera 5(Palatul Cenad), până la data de 06.09.2013, următoarele documente:

LICITATII... Aug 23, 2013
    Invitatie de participare la procedura de atribuire a contractului de achizitie publica de Servicii de publicitate in presa scrisa, audiovizuala si online

Municipiul Arad are onoarea să vă invite să participaţi la procedura de atribuire a contractului de achiziţie publică de Servicii de publicitate în presa scrisă, audiovizuală şi online.

LICITATII... Aug 19, 2013
    În atenția locatarilor din zona Micalaca, bl. ANL - str.Voinicilor

Primăria Municipiului Arad anunță începerea procedurilor de licitație a locurilor de parcare marcate și numerotate, din spatele blocurilor ANL de pe str. Vionicilor, conform H.C.L.M. nr. 439 din 28.12.2009, cu modificările și completările ulterioare, privind aprobarea ’’Regulamentului de atribuire/licitare a locurilor de parcare în parcările de reședință din municipiul Arad’’. Pentru participarea la procedura de licitare, locatarii din această zonă vor depune, la Primăria Municipiului Arad, camera 5(Palatul Cenad), până la data de 30.08.2013, următoarele documente:

LICITATII... Aug 19, 2013
    În atenția locatarilor din zona Micalaca, bl. 360,361,362,363,364,365,366,367