Ordine de zi şedinţe

Proiecte europene
  Guvernanţă corporativă
  Hărţi de Zgomot

Protocol de colaborare pentru furnizare date persoane

Delimitări secţii vot

vizitaţi Sistemul Electronic de Achiziţii Publice - www.e-licitatie.ro

LICITATII... Oct 07, 2019
    PUBLICATIE DE VÂNZARE PENTRU BUNURI IMOBILE, Ziua 28, luna OCTOMBRIE, anul 2019, LICITATIA II

MUNICIPIUL ARAD, Direcția Venituri – Serviciul Urmărire Venituri, cu sediul în Arad, str. M. Scaevola nr. 11, în temeiul art. 250 din Legea nr. 207/2015 privind Codul de Procedură Fiscală, cu modificările și completările ulterioare, organizează la data de 28.10.2019, orele 1000, la sediul Direcției Venituri din mun. Arad, str. M. Scaevola, nr. 11, licitație publică:

LICITATII... Oct 07, 2019
    PUBLICATIE DE VÂNZARE PENTRU BUNURI IMOBILE, Ziua 22, luna OCTOMBRIE, anul 2019, LICITATIA II

MUNICIPIUL ARAD, Direcția Venituri – Serviciul Urmărire Venituri, cu sediul în Arad, str. M. Scaevola nr. 11, în temeiul art. 250 din Legea nr. 207/2015 privind Codul de Procedură Fiscală, cu modificările și completările ulterioare, organizează la data de 22.10.2019, orele 1000, la sediul Direcției Venituri din mun. Arad, str. M. Scaevola, nr. 11, licitație publică:

LICITATII... Oct 07, 2019
    PUBLICATIE DE VÂNZARE PENTRU BUNURI IMOBILE - Ziua 31, luna OCTOMBRIE, anul 2019, LICITATIA I

MUNICIPIUL ARAD, Direcția Venituri – Serviciul Urmărire Venituri, cu sediul în Arad, str. M. Scaevola nr. 11, în temeiul art. 250 din Legea nr. 207/2015 privind Codul de Procedură Fiscală, cu modificările și completările ulterioare, organizează la data de 31.10.2019, orele 1000, la sediul Direcției Venituri din mun. Arad, str. M. Scaevola, nr. 11, licitație publică:

LICITATII... Mai 08, 2019
    ANUNT

MUNICIPIUL ARAD, cu sediul în Arad, Județul Arad, Bld. Revoluției nr. 75, Cod Unic de Înregistrare nr. 3519925, închiriază imobil în municipiul Arad, necesar funcționării și desfășurării activității unor servicii din cadrul Direcției Generale Poliția Locală. Imobilul trebuie să corespundă cerințelor descrise în caietul de sarcini.

- Documentația privind procedura de atribuire a contractului de închiriere a unui imobil - se poate vizualiza - AICI

LICITATII... Ian 04, 2019
    ANUNT

MUNICIPIUL ARAD, cu sediul în Arad, Județul Arad, Bld. Revoluției nr. 75, Cod Unic de Înregistrare nr. 3519925, închiriază două tonete tip panouri sandwich și un spațiu în municipiul Arad necesare funcționării și desfășurării activității. Tonetele și spațiul trebuie să corespundă cerințelor descrise în caietul de sarcini.
Procedura aplicată este închirierea prin licitație publică.

LICITATII... Noi 23, 2018
    ANUNT

MUNICIPIUL ARAD, cu sediul în Arad, Județul Arad, Bld. Revoluției nr. 75, Cod Unic de Înregistrare nr. 3519925, solicită oferte pentru închiriere spațiu în municipiul Arad necesar pentru desfășurarea activităților de învățământ ale Colegiului Economic Arad. Spațiul trebuie să corespundă cerințelor descrise în caietul de sarcini.

- Anunțul și caietul de sarcini - se pot vizualiza - aici

LICITATII... Noi 15, 2018
    ANUNT

MUNICIPIUL ARAD, cu sediul în Arad, Județul Arad, Bld. Revoluției nr. 75, Cod Unic de Înregistrare nr. 3519925, solicită oferte pentru închiriere spațiu în municipiul Arad necesar pentru desfășurarea activităților de învățământ ale Colegiului Economic Arad. Spațiul trebuie să corespundă cerințelor descrise în caietul de sarcini.

- Anunțul și caietul de sarcini - se pot vizualiza - aici

LICITATII... Noi 08, 2017
    Invitatie de participare la licitatie - lucrări

Contract: Regenerare urbană a spațiilor din zona blocurilor de locuințe din cartierele Alfa, Faleza Mureș, Confecții, Micalaca, Vlaicu și Centru inclusiv zona protejată a Municipiului

- INVITATIE DE PARTICIPARE LA LICITATIE

- Invitation for Tenders

Invitatia de participare poate fi consultata si pe site-ul BERD la adresa de mai jos:

LICITATII... Noi 14, 2013
    Invitație de participare la procedura de atribuire a contractului cu obiectul: "Întocmire S.F. privind reabilitarea rețelei de distribuție și transport a energiei termice și transformarea punctului termic din cartierul Aradul Nou"

În vederea implementării programului de cooperare elvețiano-român vizând reducerea disparităților economice și sociale în cadrul Uniunii Europene extinse, Obiectivul 1 al Ariei de concentrare 4 - "Îmbunătățirea mediului înconjurător", municipiul Arad vă invită să participați la procedura de atribuire a contractului de achiziție publică "Întocmire S.F. privind reabilitarea rețelei de distribuție și transport a energiei termice și transformarea punctului termic din cartierul Aradul Nou".

LICITATII... Noi 11, 2013
    Invitație de participare la procedura de atribuire a contractului cu obiectul: " Întocmire S.F. extinderea rețelei de iluminat public în municipiul Arad și implementarea panourilor fotovoltaice pentru alimentare parțială."

În vederea implementării programului de cooperare elvețiano-român vizând reducerea disparităților economice și sociale în cadrul Uniunii Europene extinse, Obiectivul 1 al Ariei de concentrare 4 - "Îmbunătățirea mediului înconjurător", municipiul Arad vă invită să participați la procedura de atribuire a contractului de achiziție publică " Întocmire S.F. extinderea rețelei de iluminat public în municipiul Arad și implementarea panourilor fotovoltaice pentru alimentare parțială."

Pagina : 1,2,3

Bulbuc Ionel