Ordine de zi şedinţe

Proiecte europene
  Guvernanţă corporativă
  Hărţi de Zgomot

Protocol de colaborare pentru furnizare date persoane

Delimitări secţii vot

ACHIZITII

ACHIZITII... Oct 01, 2019
    ANUNT

Municipiul Arad prin UNITATEA DE IMPLEMENTARE A PROIECTULUI Revitalizarea Zonei Strada Mărului și Amenajarea ca Zonă de agrement solicită până la data de 04.10.2019, inclusiv, oferte de preț pentru achiziția de Servicii de management de proiect Revitalizarea Zonei Strada Mărului și Amenajarea ca Zonă de agrement.

ACHIZITII... Sep 30, 2019
    ANUNT

Municipiul Arad prin UNITATEA DE IMPLEMENTARE A PROIECTULUI ”Revitalizarea Zonei Strada Mărului și Amenajarea ca Zonă de Agrement”, solicită până la data de 04.10.2019, inclusiv, oferte de preț pentru achiziția de Servicii de informare și publicitate pentru proiectul - Revitalizarea Zonei Strada Mărului și Amenajarea ca Zonă de Agrement.

ACHIZITII... Sep 25, 2019
    ANUNT

Municipiul Arad prin UNITATEA DE IMPLEMENTARE A PROIECTULUI Reconversia funcțională și revitalizarea terenului din zona Micălaca 300 și transformarea lui în zonă de agrement și petrecere a timpului liber solicită până la data de 01.10.2019, inclusiv, oferte de preț pentru achiziția de Servicii de informare si publicitate pentru proiectul „Reconversia funcțională și revitalizarea terenului din zona Micălaca 300 și transformarea lui în zonă de agrement și petrecere a timpului liber”.

Detalii privind depunerea ofertelor sunt disponibile la link-ul de mai jos și la numărul de telefon 0257/281850, interior 350 – Serviciul Achiziții Publice.

Serviciile se vor presta in conformitate cu cerintele din caietul de sarcini, prin raportare si la Manualul de identitate vizuală pentru Programul Operațional Regional POR 2014-2020

ACHIZITII... Sep 25, 2019
    ANUNT

Municipiul Arad prin UNITATEA DE IMPLEMENTARE A PROIECTULUI Reconversia funcțională și revitalizarea terenului din zona Micălaca 300 și transformarea lui în zonă de agrement și petrecere a timpului liber solicită până la data de 01.10.2019, inclusiv, oferte de preț pentru achiziția de Servicii de management al proiectului „Reconversia funcțională și revitalizarea terenului din zona Micălaca 300 și transformarea lui în zonă de agrement și petrecere a timpului liber”.

ACHIZITII... Iul 15, 2019
    A N U N T

Municipiul Arad prin UNITATEA DE IMPLEMENTARE A PROIECTULUI ”Reabilitare clădire Teatru Clasic Ioan Slavici Arad -Etapa I-Restaurare și Reabilitare exterioară” Arad solicită până la data de 19.07.2019, ora 12.00, oferte de preț pentru achiziția de Servicii de asistență tehnică dirigenție de șantier pentru proiectul „Reabilitare clădire Teatru Clasic Ioan Slavici Arad-Etapa I-Restaurare și Reabilitare exterioară.

Detalii privind depunerea ofertelor sunt disponibile la link-ul de mai jos și la numărul de telefon 0257/281850, interior 289 – Serviciul Achiziții Publice persoană de contact dna. Nagy Florentina Mihaela.

- Invitația de participare, caietul de sarcini si formularele pentru oferta - se pot vizualiza - aici

ACHIZITII... Iun 12, 2019
    ANUNT

Municipiul Arad prin UNITATEA DE IMPLEMENTARE A PROIECTULUI ”PROMOVAREA CONECTIVITĂȚII LA INTERNET ÎN COMUNITĂȚILE LOCALE: WIFI4EU” solicită până la data de 18.06.2019, inclusiv, oferte de preț pentru achiziția de servicii - SF - promovarea conectivității la internet în comunitățile locale: WIFI4EU).

Detalii privind depunerea ofertelor sunt disponibilela link-ul de mai jos și la numărul de telefon 0257/281850, interior 289 – Serviciul Achiziții Publice.

- Invitația de participare si tema de proiectare - se pot vizualiza - aici

ACHIZITII... Iun 10, 2019
    A N U N T

Municipiul Arad prin UNITATEA DE IMPLEMENTARE A PROIECTULUI ”Reabilitare termică clădire Școala Gimnazială Avram Iancu” Arad solicită până la data de 12.06.2019, inclusiv, oferte de preț pentru achiziția de Servicii de verificare proiect - aferente proiectului - Reabilitare termică clădire Școala Gimnazială Avram Iancu Arad.

Detalii privind depunerea ofertelor sunt disponibile la link-ul de mai jos și la numărul de telefon 0257/281850, interior 289 – Serviciul Achiziții Publice persoană de contact dl. Adam Petru Stelian.

ACHIZITII... Iun 10, 2019
    A N U N T

Municipiul Arad solicită până la data de 12.06.2019, inclusiv, oferte de preț pentru achiziția de servicii - Studiu de trafic pentru proiectul, Modernizare sistem de transport public cu tramvaiul în municipiul Arad traseu Calea Radnei (între Pasaj Micălaca și str. Renașterii).

ACHIZITII... Mai 31, 2019
    A N U N T

Municipiul Arad prin UNITATEA DE IMPLEMENTARE A PROIECTULUI Reabilitare termica a blocurilor de locuinte din Municipiul Arad – Cererea 1, solicită până la data de 05.06.2019, inclusiv, oferte de preț pentru achiziția de Servicii management de proiect pentru implementarea proiectului „Reabilitarea termică a blocurilor de locuințe din Municipiul Arad” Cererea 1.

Detalii privind depunerea ofertelor sunt disponibile la link-ul de mai jos și la numărul de telefon 0257/281850, interior 350 – Serviciul Achiziții Publice persoană de contact dna. Sandor Marcela- Zoe.

ACHIZITII... Mai 31, 2019
    A N U N T

Municipiul Arad prin UNITATEA DE IMPLEMENTARE A PROIECTULUI Reabilitare termica a blocurilor de locuinte din Municipiul Arad – Cererea 1, solicită până la data de 05.06.2019, inclusiv, oferte de preț pentru achiziția de Servicii de informare și publicitate pentru proiectul .

Pagina : 1,2,3,4,5,6

Bulbuc Ionel