Autorizaţii, Atestate, Informări
  Licitaţii
  Achiziţii
  Proiecte europene

Protocol de colaborare pentru furnizare date persoane

Delimitări secţii vot

ACHIZITII

ACHIZITII... Noi 13, 2018
    A N U N T

Municipiul Arad prin UNITATEA DE IMPLEMENTARE A PROIECTULUI ”Reabilitare termică clădire Şcoala Gimnazială Avram Iancu” Arad solicită până la data de 16.11.2018, inclusiv, oferte de preţ pentru achiziţia de Servicii de asistenţă tehnică dirigenţie de şantier - aferente proiectului - Reabilitare termică clădire Şcoala Gimnazială Avram Iancu Arad.

Detalii privind depunerea ofertelor sunt disponibile la link-ul de mai jos și la numărul de telefon 0257/281850, interior 289 – Serviciul Achiziții Publice, persoană de contact dl. Adam Petru Stelian.

- Invitatie de participare, caiet de sarcini şi formulare privind achiziționarea serviciilor de asistenţă tehnică dirigenţie de şantier - aferente proiectului - Reabilitare termică clădire Şcoala Gimnazială Avram Iancu Arad

ACHIZITII... Noi 08, 2018
    A N U N T

Municipiul Arad solicită până la data de 12.11.2018, inclusiv, oferte de preț pentru achiziția de Servicii de transport aerian intern și internațional.

- Invitatie de participare si caiet de sarcini privind achiziționarea serviciilor de transport aerian intern și internațional

ACHIZITII... Noi 02, 2018
    Primăria Municipiului Arad solicită

până la data de 09.11.2018, ora 16:00, oferte de pret pentru atribuirea contractului de servicii avand ca obiect: - întocmire „SF - Amenajare intersecție B-dul Iuliu Maniu - str. Ioan Alexandru”

- Tema proiectare - formular anexa amenajare intersectie semaforizata sf

ACHIZITII... Oct 23, 2018
    ANUNT

Municipiul Arad prin UNITATEA DE IMPLEMENTARE A PROIECTULUI ”Reabilitare termică clădire Școala Gimnazială Avram Iancu” Arad solicită până la data de 26.10.2018, inclusiv, oferte de preț pentru achiziția de Servicii de informare și publicitate pentru proiectul - Reabilitare termică clădire Școala Gimnazială Avram Iancu Arad.

Detalii privind depunerea ofertelor sunt disponibile și la numărul de telefon 0257/281850, interior 289 – Serviciul Achiziții Publice persoană de contact dl. Adam Petru Stelian.

Invitatie de participare si Caiet de sarcini - Servicii de informare și publicitate pentru proiectul - "Reabilitare termică clădire Școala Gimnazială Avram Iancu" Arad

ACHIZITII... Oct 23, 2018
    ANUNT

Municipiul Arad prin UNITATEA DE IMPLEMENTARE A PROIECTULUI ”Reabilitare termică clădire Școala Gimnazială Avram Iancu” Arad solicită până la data de 26.10.2018, inclusiv, oferte de preț pentru achiziția de Servicii de management de proiect - Reabilitare termică clădire Școala Gimnazială Avram Iancu Arad.

Detalii privind depunerea ofertelor sunt disponibile la numărul de telefon 0257/281850, interior 289 – Serviciul Achiziții Publice persoană de contact dl. Adam Petru Stelian.

Invitatie de participare si Caiet de sarcini - Servicii de management de proiect - "Reabilitare termică clădire Școala Gimnazială Avram Iancu" Arad

ACHIZITII... Oct 17, 2018
    Primăria Municipiului Arad solicită:

Primăria Municipiului Arad solicită până la data de 23.10.2018, oferte de preț pentru achiziția de servicii de de „Întreținerea locurilor de odihnă aferente pistelor de biciclete în Municipiul Arad”.  Detalii privind depunerea ofertelor sunt disponibile la numărul de telefon 0257/281850, interior 350 și 289 sau pe e-mail adrian.hant@primariaarad.ro.

- Caiet de sarcini

ACHIZITII... Oct 05, 2018
    Invitatie participare la achizitia - Studiu si analiză fluxuri de pasageri care utilizează transportul în comun

Primăria Municipiului Arad solicită până la data de 11.10.2018, ora 17:00, oferte de preț pentru atribuirea contractului de servicii  avand ca obiect:  întocmire „Studiu și analiză fluxuri de pasageri care utilizează transportul în comun.  Detalii privind depunerea ofertelor sunt disponibile la numărul de telefon 0257281850, interior 350 și 289.

ACHIZITII... Sep 24, 2018
    Primăria Municipiului Arad solicită:

Primăria Municipiului Arad solicită până la data de 28.09.2018, ora 16.00, oferte de preț pentru achiziția de medicamente pentru cabinetele medicale școlare de medicină generală și cabinetele medicale școlare de stomatologie” în conformitate cu Ordinul 653/25.09.2001 al Ministrului Sănătății și Familiei privind asistența medicală a preșcolarilor, elevilor și studenților.
Detalii privind depunerea ofertelor sunt disponibile la numărul de telefon 0257-281850, interior 350 și 289.

- Caiet de sarcini

ACHIZITII... Iul 24, 2018
    Servicii de formare a alesilor locali si functionari publici

Primăria Municipiului Arad solicită până la data de 26.07.2018, ora 17:00, oferte de preț pentru achiziția programului de formare profesională a aleșilor locali și/ sau funcționari publici din cadrul instituției” în conformitate cu H.G. 1066/2008 pentru aprobarea normelor privind formarea profesională a functionarilor publici din Arad pentru anul 2018 și a prevederilor art. 41 din Legea 393/2004 privind Statutul aleșilor locali, cu modificările și completările ulterioare.

-Vizualizează Invitația de participare - aici.

- Vizualizează Caietul de sarcini - aici.

ACHIZITII... Noi 14, 2017
    PROCEDURA DE ATRIBUIRE A CONTRACTULUI DE ÎNCHIRIERE A UNUI IMOBIL PENTRU MUNICIPIULUI ARAD - DIRECTIA GENERALA POLITIA LOCALA ARAD

Vizualizeaza link-urile de mai jos:

- Anunțul Procedurii aplicate - închirierea prin licitație publică

- Documentatia si Contractul