Autorizaţii, Atestate, Informări
  Recrutare / Promovare
  Proiecte europene
  Guvernanţă corporativă

Protocol de colaborare pentru furnizare date persoane

Delimitări secţii vot

ACHIZITII

A N U N T

Municipiul Arad prin UNITATEA DE IMPLEMENTARE A PROIECTULUI ”Reabilitare clădire Teatru Clasic Ioan Slavici Arad - Etapa I - Restaurare și Reabilitare exterioară” Arad solicită până la data de 01.02.2019, inclusiv, oferte de preț pentru achiziția de Servicii de consultanță în management de proiect - Reabilitare clădire Teatru Clasic Ioan Slavici Arad - Etapa I - Restaurare și Reabilitare exterioară.

Detalii privind depunerea ofertelor sunt disponibile la link-ul de mai jos și la numărul de telefon 0257/281850, interior 289 – Serviciul Achiziții Publice persoană de contact dna. Nagy Florentina Mihaela.

A N U N T

Municipiul Arad prin UNITATEA DE IMPLEMENTARE A PROIECTULUI ” Reabilitare clădire Teatru Clasic Ioan Slavici Arad - Etapa I - Restaurare și Reabilitare exterioară solicită până la data de 31.01.2019, inclusiv, oferte de preț pentru achiziția de Servicii de informare și publicitate pentru proiectul - Reabilitare clădire Teatru Clasic Ioan Slavici Arad - Etapa I - Restaurare și Reabilitare exterioară.

Detalii privind depunerea ofertelor sunt disponibile la link-ul de mai jos și la numărul de telefon 0257/281850, interior 289 – Serviciul Achiziții Publice persoană de contact dna. Nagy Florentina Mihaela.

A N U N T

Municipiul Arad prin UNITATEA DE IMPLEMENTARE A PROIECTULUI Reabilitare învelitoare, fațadă principală și sală spectacole la Filarmonica de Stat Arad solicită până la data de 01.02.2019, inclusiv, oferte de preț pentru achiziția de Servicii de informare și publicitate pentru proiectul - Reabilitare învelitoare, fațadă principală și sală spectacole la Filarmonica de Stat Arad.

Detalii privind depunerea ofertelor sunt disponibile la link-ul de mai jos și la numărul de telefon 0257/281850, interior 350 – Serviciul Achiziții Publice persoană de contact dna. Sandor Marcela- Zoe.

ACHIZITII... Dec 04, 2018
    A N U N T

Municipiul Arad prin UNITATEA DE IMPLEMENTARE A PROIECTULUI ”Reabilitare termică Gradinita cu Program Prelungit Gradinita Prieteniei” Arad solicită până la data de 10.12.2018, inclusiv, oferte de preț pentru achiziția de Servicii de informare și publicitate pentru proiectul - Reabilitare termică Gradinita cu Program Prelungit Gradinita Prieteniei Arad.

Detalii privind depunerea ofertelor sunt disponibile la link-ul de mai jos și la numărul de telefon 0257/281850, interior 289 – Serviciul Achiziții Publice persoană de contact dna. Turcu Luciana Ioana.

ACHIZITII... Dec 04, 2018
    A N U N T

Municipiul Arad prin UNITATEA DE IMPLEMENTARE A PROIECTULUI ”Reabilitare termică Gradinita cu Program Prelungit Gradinita Prieteniei” Arad solicită până la data de 10.12.2018, inclusiv, oferte de preț pentru achiziția de Servicii de management de proiect - Reabilitare termică Gradinita cu Program Prelungit Gradinita Prieteniei Arad.

ACHIZITII... Dec 03, 2018
    A N U N T

Municipiul Arad prin UNITATEA DE IMPLEMENTARE A PROIECTULUI Reabilitare termică Grădinița cu Program Prelungit Curcubeul Copiilorsolicită până la data de 07.12.2018, inclusiv, oferte de preț pentru achiziția de Servicii de management de proiect Reabilitare termică Grădinița cu Program Prelungit Curcubeul Copiilor.

Detalii privind depunerea ofertelor sunt disponibile la link-ul de mai jos și la numărul de telefon 0257/281850, interior 350 – Serviciul Achiziții Publice persoană de contact dra. Ancuta-Bogdana Iancu.

ACHIZITII... Dec 03, 2018
    A N U N T

Municipiul Arad prin UNITATEA DE IMPLEMENTARE A PROIECTULUI Reabilitare termică Grădinița cu Program Prelungit Curcubeul Copiilor solicită până la data de 07.12.2018, inclusiv, oferte de preț pentru achiziția de Servicii de dirigenție de șantier pentru execuția lucrărilor de -Reabilitare termică Grădinița cu Program Prelungit Curcubeul Copiilor.

ACHIZITII... Noi 27, 2018
    Servicii de actualizare - Studiu de fezabilitate "Amenajare intersectie semaforizată strada Ion Câmpineanu"

Primăria Municipiului Arad solicită până la data de 29.11.2018, ora 17:00, oferte de preț pentru atribuirea contractului de servicii avand ca obiect:  Servicii de actualizare Studiu de fezabilitate „Amenajare intersecție semaforizată strada Ion Câmpineanu”.

Detalii privind depunerea ofertelor sunt disponibile la numărul de telefon 0257281850, interior 350 și 289.

- Invitatie de participare

- Tema proiectare

ACHIZITII... Noi 13, 2018
    A N U N T

Municipiul Arad prin UNITATEA DE IMPLEMENTARE A PROIECTULUI ”Reabilitare termică clădire Şcoala Gimnazială Avram Iancu” Arad solicită până la data de 16.11.2018, inclusiv, oferte de preţ pentru achiziţia de Servicii de asistenţă tehnică dirigenţie de şantier - aferente proiectului - Reabilitare termică clădire Şcoala Gimnazială Avram Iancu Arad.

Detalii privind depunerea ofertelor sunt disponibile la link-ul de mai jos și la numărul de telefon 0257/281850, interior 289 – Serviciul Achiziții Publice, persoană de contact dl. Adam Petru Stelian.

- Invitatie de participare, caiet de sarcini şi formulare privind achiziționarea serviciilor de asistenţă tehnică dirigenţie de şantier - aferente proiectului - Reabilitare termică clădire Şcoala Gimnazială Avram Iancu Arad

ACHIZITII... Noi 08, 2018
    A N U N T

Municipiul Arad solicită până la data de 12.11.2018, inclusiv, oferte de preț pentru achiziția de Servicii de transport aerian intern și internațional.

- Invitatie de participare si caiet de sarcini privind achiziționarea serviciilor de transport aerian intern și internațional

Pagina : 1,2,3,4,5

Martie 2019