Autorizaţii, Atestate, Informări
  Recrutare / Promovare
  Proiecte europene
  Guvernanţă corporativă

Protocol de colaborare pentru furnizare date persoane

Delimitări secţii vot

Numar total vizite : 57199153

ACHIZITII

ACHIZITII... Iul 15, 2019
    A N U N T

Municipiul Arad prin UNITATEA DE IMPLEMENTARE A PROIECTULUI ”Reabilitare clădire Teatru Clasic Ioan Slavici Arad -Etapa I-Restaurare și Reabilitare exterioară” Arad solicită până la data de 19.07.2019, ora 12.00, oferte de preț pentru achiziția de Servicii de asistență tehnică dirigenție de șantier pentru proiectul „Reabilitare clădire Teatru Clasic Ioan Slavici Arad-Etapa I-Restaurare și Reabilitare exterioară.

Detalii privind depunerea ofertelor sunt disponibile la link-ul de mai jos și la numărul de telefon 0257/281850, interior 289 – Serviciul Achiziții Publice persoană de contact dna. Nagy Florentina Mihaela.

- Invitația de participare, caietul de sarcini si formularele pentru oferta - se pot vizualiza - aici

ACHIZITII... Iun 12, 2019
    ANUNT

Municipiul Arad prin UNITATEA DE IMPLEMENTARE A PROIECTULUI ”PROMOVAREA CONECTIVITĂȚII LA INTERNET ÎN COMUNITĂȚILE LOCALE: WIFI4EU” solicită până la data de 18.06.2019, inclusiv, oferte de preț pentru achiziția de servicii - SF - promovarea conectivității la internet în comunitățile locale: WIFI4EU).

Detalii privind depunerea ofertelor sunt disponibilela link-ul de mai jos și la numărul de telefon 0257/281850, interior 289 – Serviciul Achiziții Publice.

- Invitația de participare si tema de proiectare - se pot vizualiza - aici

ACHIZITII... Iun 10, 2019
    A N U N T

Municipiul Arad prin UNITATEA DE IMPLEMENTARE A PROIECTULUI ”Reabilitare termică clădire Școala Gimnazială Avram Iancu” Arad solicită până la data de 12.06.2019, inclusiv, oferte de preț pentru achiziția de Servicii de verificare proiect - aferente proiectului - Reabilitare termică clădire Școala Gimnazială Avram Iancu Arad.

Detalii privind depunerea ofertelor sunt disponibile la link-ul de mai jos și la numărul de telefon 0257/281850, interior 289 – Serviciul Achiziții Publice persoană de contact dl. Adam Petru Stelian.

ACHIZITII... Iun 10, 2019
    A N U N T

Municipiul Arad solicită până la data de 12.06.2019, inclusiv, oferte de preț pentru achiziția de servicii - Studiu de trafic pentru proiectul, Modernizare sistem de transport public cu tramvaiul în municipiul Arad traseu Calea Radnei (între Pasaj Micălaca și str. Renașterii).

ACHIZITII... Mai 31, 2019
    A N U N T

Municipiul Arad prin UNITATEA DE IMPLEMENTARE A PROIECTULUI Reabilitare termica a blocurilor de locuinte din Municipiul Arad – Cererea 1, solicită până la data de 05.06.2019, inclusiv, oferte de preț pentru achiziția de Servicii management de proiect pentru implementarea proiectului „Reabilitarea termică a blocurilor de locuințe din Municipiul Arad” Cererea 1.

Detalii privind depunerea ofertelor sunt disponibile la link-ul de mai jos și la numărul de telefon 0257/281850, interior 350 – Serviciul Achiziții Publice persoană de contact dna. Sandor Marcela- Zoe.

ACHIZITII... Mai 31, 2019
    A N U N T

Municipiul Arad prin UNITATEA DE IMPLEMENTARE A PROIECTULUI Reabilitare termica a blocurilor de locuinte din Municipiul Arad – Cererea 1, solicită până la data de 05.06.2019, inclusiv, oferte de preț pentru achiziția de Servicii de informare și publicitate pentru proiectul .

A N U N T

Municipiul Arad prin UNITATEA DE IMPLEMENTARE A PROIECTULUI ”Reabilitare termică clădire grădinița cu program prelungit Palatul Fermecat” Arad solicită până la data de 27.05.2019, inclusiv, oferte de preț pentru achiziția de Servicii de dirigenție de șantier pentru execuția lucrărilor de - Reabilitare termică clădire grădinița cu program prelungit Palatul Fermecat Arad.

Detalii privind depunerea ofertelor sunt disponibile în link-ul de mai jos și la numărul de telefon 0257/281850, interior 289 – Serviciul Achiziții Publice persoană de contact dna. Carmen Iosup.

- Documentația privind procedura de achiziție publică - se poate vizualiza - AICI

A N U N T

Municipiul Arad prin UNITATEA DE IMPLEMENTARE A PROIECTULUI Reabilitare termică clădire grădinița cu program prelungit Palatul Fermecat Arad solicită până la data de 23.05.2019, inclusiv, oferte de preț pentru achiziția de Servicii de management de proiect Reabilitare termică clădire grădinița cu program prelungit Palatul Fermecat Arad.

A N U N T

Municipiul Arad prin UNITATEA DE IMPLEMENTARE A PROIECTULUI ”Reabilitare termică clădire grădinița cu program prelungit Palatul Fermecat” Arad, solicită până la data de 27.05.2019, inclusiv, oferte de preț pentru achiziția de Servicii de informare și publicitate pentru proiectul - Reabilitare termică clădire grădinița cu program prelungit Palatul Fermecat Arad.

ACHIZITII... Apr 10, 2019
    ANUNT

Municipiul Arad prin UNITATEA DE IMPLEMENTARE A PROIECTULUI Reabilitare termică Grădinița cu Program Prelungit ,,Gradinita Prieteniei,, solicită până la data de 15.04.2019, inclusiv, oferte de preț pentru achiziția de Servicii de dirigenție de șantier pentru execuția lucrărilor de - Reabilitare termică Grădinița cu Program Prelungit ,,Gradinita Prieteniei,,.

Detalii privind depunerea ofertelor sunt disponibile pe site-ul www.primariaarad.ro și la numărul de telefon 0257/281850, interior 350 – Serviciul Achiziții Publice persoană de contact dna. Turcu Luciana Ioana.

- Invitația - se poate vizualiza - aici

- Caietul de sarcini - se poate vizualiza - aici